České dřevěné postele? Raději z masivu než dřevotřísky

Dřevěná postel

Zkuste si představit následující situaci: Po dlouhém namáhavém dni přichází noc. Jste po večeři, děti konečně ulehly do svých postelí a spí jako dudci. Jediné, co nyní potřebujete, je odpočinek. Dobrý spánek, který dodá vašemu tělu chybějící energii . Odcházíte do ložnice, kde vás čeká prostorná dřevěná manželská postel s pohodlnou matrací . Maximální komfort pro vaše tělo, který slibuje hluboký a slastný spánek. Stačí jen zavřít oči. Líbí? Už nesněte. Truhlářství Miček může vaše představy přetvořit v realitu.

Více

Pružinová matrace je klasika

Pružinová matrace

Rozhodli jste se vyměnit svou stávající proleženou matraci za novou s pružinovým jádrem? Tento typ matrací je naprostou klasikou, ale nehodí se úplně do každé postele. Co byste o těchto matracích měli rozhodně vědět? Níže si shrneme několik výhod a nevýhod, se kterými rozhodně musíte při nákupu pružinové matrace počítat. Podle nich se rozhodněte, zda právě pro vás by matrace s tímto jádrem mohla být vhodná.

Více

Dřevěné schody - ozdoba vašeho domu

Dřevěné schody

Zařizujete vybavení nového domu nebo rekonstruujete starší stavbu? Ať je to jak chce, dřevěné schody vévodí jakémukoliv interiéru. Velký důraz je tedy kladen jak na vzhled, tak na vysokou kvalitu materiálu a provedení, a to včetně zábradlí. Truhlářství Miček Vám dokáže schody navrhnout přesně podle Vašich představ a podle celkového vzhledu Vašeho interiéru.

Více

Nepodceňujte výběr dveří

Dveře dřevěné

Dveře jsou vizitkou každého domu a mají nemalý podíl na jeho celkovém vzhledu. Výroba nebo renovace by se tedy neměla zanedbat. Ať už potřebujete dveře vchodové nebo interiérové, Truhlářství Miček Vám pomůže s výběrem kvalitních dveří jakéhokoliv typu z masivu, v prvotřídním provedení, a to včetně zárubní a kování.

Více

Dřevěné dětské postele - dejte dětem, co budou mít rádi

Dřevěné dětské postele

První zoubky začínají vypadávat, dítě zahodilo dudlík, protože ten je přeci pro mimina a ono už chce být bráno jako velké. Je čas vyměnit i dětskou postýlku. A při jejím výběru je potřeba dát si velký pozor. Kvalitní dětská postel musí dítěti donést skutečný odpočinek, účinnou regeneraci svalstva. Páteř potřebuje rovnoměrnou oporu matrace. Berte to jako prevenci, díky které dítě nebude muset v dospělosti navštěvovat ortopedickou ordinaci. Kvalitní spánek = spokojený a zdravý život.

Více

Dřevěné schody na míru

Dřevěné schody

Každý dům má své osobité kouzlo. Kouzlo, které si člověka podmaní. Nemalou měrou k tomu přispívá dřevo. Dřevo, které prostor zahřívá, dělá jej útulným, pohodlným. Už jen když si představíte železné, betonové a dřevěné schody. Které jsou více domácí? Více příjemné? Ty dřevěné, že? Železo i beton jsou příliš chladný materiál. Nemluvě o dalších materiálech používaných k výrobě schodů.

Více

Architektura a design, to je studio HABE

Studio HABE

Studio HABE s.r.o. se snaží naplnit nejnovější trendy v designu architektoniky. Vznik studia se datuje již k roku 1992, kdy bylo založeno jako tvůrčí sdružení architektů a pedagogů pražské uměleckoprůmyslové školy. Jako motto si zvolili zakladatelé jasné – „Smyslem architektury je, konec konců, vybudovat užitečný interiér.“ Těmito slovy se studio HABE řídí úzkostlivě doposud. Ano, architektura by měla lahodit oku, ale nikoliv na úkor užitnosti prostoru.

Více

Zaujalo vás na Facebooku - kuchyň Varios

Kuchyň Varios

Moderní, dokonale funkční a příjemná pro běžný provoz. Zakázka na výrobu celé kuchyně nepřichází každý den. A pokud přijde, vrhneme se do práce s nadšením, protože můžeme ukázat, co v nás je. Co umíme. Můžeme se „blejsknout“. Základ pro nás je kvalita.

Více

Zaujalo vás na Facebooku - dveře Amadeus

Dveře Amadeus

Nebojíme se žádné výzvy. Pokud můžeme stvořit něco krásného, něco, co skutečně zaujme, jdeme do toho naplno. Přišla nám zakázka na nové dřevěné venkovní dveře. Řeknete si – brnkačka, stlouct pár prken k sobě, vmontovat kliku. Ne, ne a ne. Když jde udělat věc s ohledem na estetiku věci, jde vše stranou.

Více

A dobrou chuť, pokud zrovna obědváte!

Jídelní set

Pamatujete si toto rozloučení z pořadu Volejte řediteli? Pravidelně jej slyšeli lidé, kteří měli jídelnu v obývacím pokoji. Hezky spojenou s kuchyní, aby viděla na novinky z televize i paní domu. Ano, někde je prostor pro jídelní stůl řešený výborně. Je na dosah z kuchyně. A vůbec nejlepší je, pokud je z jednoho místa u stolu dobře vidět prakticky do všech koutů bytu. Ovšem takový mistrovský kousek se architektům podaří málokdy. Nuže, pojďme se podívat na problematiku jídelních stolů a jejich umístění.

Více

Příjemné posezení na zahradě

Zahradní set

Zahradní nábytek je důležité vybírat pečlivě. Protože právě zahradní nábytek musí být nesmírně odolný. Musí být schopný vzdorovat klimatickým podmínkám, aniž by jej to výrazně poškodilo. Proto je dobré, všimnout si při výběru i záruky, kterou výrobce na zahradní nábytek nabízí. Pokud narazíte na záruku jedné sezóny, dejte ruce pryč. Takový nábytek je, dá se říct, jednorázový. Po jednom létě a několika vydatných deštích se vám rozpadne pod rukama.

Více

Jaký nábytek do nově zařizovaného bytu

Obývací pokoj

Stěhujete se do lepšího? Chystáte se postavit na vlastní nohy? Nový život byste měli začít z gruntu v novém. Proč? Získáte potřebnou sebejistotu a hlavně, zařídíte si vše po svém. Nikdo vám do toho nebude mluvit. Konečně! Co si můžete vybrat?

Více

Postel z masivu - záruka kvality

Postel z masivu

Minimálně jednu třetinu svého života strávíme ve spánku. Regenerace sil a energie na zbylé dvě třetiny života. A právě tu jednu třetinu bychom neměli podceňovat. Čím více je kvalitní, o tolik budou kvalitnější i další dvě třetiny. Důvod je jasný, aby člověk vyhrával své životní boje, musí být silný a plný nezlomné energie.

Více

Rohová lavice zvětšuje opticky prostor

Rohová lavice

V každé domácnosti je potřeba stůl, u kterého se sejde celá rodina a poobědvá, navečeří se. Ale představte si místnost. Kam dát stůl a židle? A kolik to zabere místa? Židle se při odsouvání od stolu nesmí dotknout zdi. Zároveň ale stůl s židlemi nesmí překážet plynulému provozu domácnosti. Zakopávat o židle, když běžíte zvednout telefon? To je skutečně nepraktické.

Více