Dřevěná postel

Postele vyráběné (nejen) na míru

Nábytek z masivu, potažmo dřevěné postele z masivu vyrábíme v naší truhlárně přímo na míru. Pokud si tedy nevyberete ze široké nabídky postelí, nabízených na webových stránkách, není nic jednoduššího, než zaslat do sídla firmy fotografii nebo individuální rozměry vaší vysněné postele, a ta bude poté vyrobena přesně podle vašich požadavků.

Můžeme se pochlubit vysoce kvalitním opracováním masivu a bytelnou konstrukcí postele, což jsou parametry, které vám běžný supermarket ani zdaleka nenabídne. Aby byla navíc spokojenost zákazníka dovedena až na samotný vrchol, je zde možnost výroby úložného prostoru na zakázku.

Využíváme vlastní sušárnu dřeva, kde se suší dřevo z dubu, buku, borovice či smrku. Toto vybrané české dřevo používáme na svoje výrobky. Pod prsty zkušených a dlouholetých zaměstnanců se pak dřevo mění v kvalitní postele, které nabízíme za mnohem přijatelnější ceny, než běžné designové obchody. Všechny zákazníky jistě potěší i krátká, šestitýdenní výrobní lhůta, kterou dodržujeme.

Ne levné postele, ale kvalitní za dobré ceny

Pokud dáváte přednost osobnímu setkání a chcete o svých konkrétních požadavcích jednat přímo s výrobcem, u nás je to možné. Truhlářství Miček nabízí každému zákazníkovi možnost návštěvy prodejny a výrobny, kde může být zakázka doladěna do posledního detailu.

Rozhodnete-li se, že nás navštívíte, tak vězte že sídlíme v severočeském městě Velké Hamry asi 5 km od Tanvaldu.

Mnozí z okolí Liberce a Jablonce nad Nisou mohou ocenit i možnost osobního vyzvednutí své zakázky, čímž ušetří na dopravě.

Nekvalitní spánek může negativně ovlivnit vaše zdraví a velkou roli v této problematice hraje právě i kvalita postele. Vsadíte-li na Truhlářství Miček, nebudete litovat. Věnujte vašemu tělu komfort v podobě robusních luxusních manželských postelí z masivu a vaše tělo vám za to poděkuje. Ne nadarmo se česká firma, fungující již od roku 1997, drží svého motta „Nevyrábíme levné postele, ale kvalitní za dobré ceny“.

VÍCE O POSTELÍCH