Dřevěné schody

Truhlářství Miček vyrábí dřevěné schody, schodiště i nášlapy na schody, které jsou vhodné do všech typů prostor. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, které si sami dodáváme a sušíme, převážně pak masivu borovice, buku a dubu. Schody jsou tak vyráběny zákazníkovi na míru.

Schody pro každého

Schody musí zdobit interiér, ve kterém se nacházejí, proto nabízíme možnost materiál mořit do jakéhokoli odstínu. Povrchové zpracování je velmi kvalitní s použitím kvalitních mořidel a barev.

U schodů je samozřejmě velmi dožitá jejich funkčnost a praktičnost. Rozhodující tedy je, jakou funkci bude schodiště plnit a také kam povede. Nabízíme různé varianty zpracování schodů. Samozřejmostí jsou klasické schody rovné, pak si u nás můžete objednat také schody 2x lomené, 2x lomené s podestou, s podstupnicemi nebo bez podstupnic. Je tedy jen na Vás a na možnostech Vašeho interiéru, jaké schody si vyberete.

Velký význam v konečném vzhledu schodů hraje zábradlí, které může být obyčejné či soustružené, kovové nebo v kombinaci dřeva a kovu.

Obložení schodů

Obložení se dá provést na jakýkoliv povrch schodu a hlavní výhodou jsou rychlá montáž a vyrovnání nerovností. Obložení schodů dřevem je stejně kvalitní jako schody nové, ale bez nutnosti stavebních prací.

Chcete vidět jak schody od nás můžou v interiéru vypadat? Podívejte se do naší ukázky prací.

VÍCE O DŘEVĚNÝCH SCHODECH