Studio HABE

Co studio HABE nabízí?

Bohaté zkušenosti s rekonstrukcí historických objektů a jejich případné přestavby. Studio se také zaměřuje na interiérové řešení obytných, komerčních i kancelářských objektů. Studio nabízí nábytkový design a to samozřejmě s ohledem na architekturu interiéru. Dokáže nalézt elegantní řešení i pro atypické interiéry. HABE s.r.o. se nabrání ani poradenství, do něhož lze zahrnout supervize, plánování nebo tak zvanou architektonickou ambulanci.

Co má studio HABE za sebou?

Reference studia jsou široké. Česká spořitelna, Senát Parlamentu ČR, AT&T, Dynatel, Česká pošta, městská část Prahy 5 a mnoho dalších. Studio HABE s.r.o. je vyhledávané, protože práce, kterou od ní zákazník získá, je precisní a neopakovatelná. Jedinečná, jakou má architektura být. HABE s.r.o. přistupuje k problému vždy nově. Hledá řešení, která překvapí, zaujmou, a přesto splní svůj užitný účel.

Kdo za tím stojí?

Hlavní postavou studia HABE s.r.o. je v současnosti akademický architekt Luděk Hanzal. Pedagog, člen České komory architektů, aktivní tvůrce architektonických řešení a hlavně nadšenec. Mezi další spolupracovníky patří ing.arch. Václav Eger, akad.arch. Miloš Beran, ing. Hana Konvalinková, doc.ing. Petr Konvalinka, ing. Miroslav Šalplachta a mnoho, mnoho dalších jmen, za kterými stojí kvalita, solidnost, precisnost a hodnotná práce. Vsadíte-li na HABE s.r.o., nemáte šanci prohrát.