Dřevěné dětské postele

Rovné a lomené schodiště

Klasická dětská postýlka

Nebojte se vybírat novou postýlku s dítětem. Třeba se mu zalíbí klasická dětská postýlka. Dejte si ale pozor. Není lepší dítěti pořídit velkou postel? Tu pro dospělé? Za pár let ji stejně bude potřebovat. A navíc, dítě s hrdostí začne rozhlašovat, že už je velké, protože má velkou postel. Pokud by se dítě na tak velkém prostoru bálo spát, můžete mu pořídit klasickou dětskou postýlku, dětskou vyvýšenou postel s oporou. K té jsou k dispozici zábrany, které se k posteli jednoduchou instalací přidají. Dětskou postel můžete doplnit také klouzačkou pro čas her a zábavy.

Dětská postýlka s úložným prostorem

Máte malý dětský pokoj? Nebo chcete naučit dítě pořádnosti? Pořiďte mu dětskou postel s úložným prostorem. Každé ráno do něj schová peřinu a polštář a postel se tak může stát dalším herním hřištěm, kde si dítě rozloží své hračky. Kde vybuduje svou fantasií novou říši s draky a princeznami. Případně můžete úložný prostor využít jinak. Vždyť úložných prostorů není nikdy dost.

Dbejte na kvalitu dětské postýlky!

Lidé postel často podceňují. A volí tu nejlevnější, ale i nejméně kvalitní. Pomiňme životnost takové postele, která je samozřejmě o mnoho kratší. Zaměřme se na zdravotní přínos pro dítě. Kvalitní dětská postel s poctivého masivního dřeva dá dítěti skutečný odpočinek. Obnoví jeho energii, které dítě potřebuje nesmírné množství. Opora spícího těla dítěte musí být rovnoměrně rozložena. Matrace musí být schopna reagovat na polohu těla a podpořit jej. Dlouhodobé užívání nekvalitní postele s sebou nese zdravotní následky. Neprojeví se hned, až za mnoho let, ale pak už bývá pozdě. Bolesti zad, křivá páteř. A s tím spojená rozmrzelost, nevyspalost a únava. Investice do kvalitní postele, je investicí do šťastného života dítěte. Navíc dětské postele, které vyrábíme, jsou ošetřeny přírodě šetrnými ekologickými laky a oleji, tudíž do vzduchu neuvolňují, žádné nežádoucí látky, jak je to například u dřevotřísky.

VÍCE O DĚTSKÝCH POSTELÍCH