Dřevěné schody

Rovné a lomené schodiště

Co dům, to jiné řešení. Každý dům tedy potřebuje i jiné schody. Někde postačí rovné schodiště. Někdy je ale vhodnější zvolit lomené schodiště. Kopíruje přesně tvar stěn a zabírá tedy méně místa. Proto je obtížné vyrábět schody průmyslově. Masově podle jednoho vzoru. Dřevěné schody na míru zohlední jak vaše přání, tak i prostor vašeho domu. A hlavně, dostane se vám kvality, která vydrží celé generace.

Schody z masivu

Schody vyrábíme z výběrového dřeva. A to z borovice, dubu nebo buku. Mořením dřeva dosáhneme takového odstínu, který vám bude nejvíce vyhovovat. Dřevěné schodiště vyrobíme se zábradlím, které může být čistě dřevěné, kovové, nebo kombinace uvedených materiálů. Hledáte-li, kde si objednat kvalitní schody na terasu nebo schody na půdu, jste na správné adrese. Nabízíme i dřevěné schody do podkroví nebo schody do patra. A co je důležité – vždycky pracujeme tak, jak vy potřebujete. To my přizpůsobíme výrobu schodů vašemu domu. Nemusíte tedy vy přizpůsobovat dům novým schodům, které nejsou na míru.

Nášlapy na schody

Pokud chcete pouze renovovat vaše stávající schodiště, můžete si u nás dohodnout nášlapy na schody. Samozřejmě můžete zvolit kobercové nášlapy. Ale dřevo je prostě dřevo. Dřevěné nášlapy na schody dodají domu větší eleganci a luxus. Jsou příjemnější na dotek a daleko jednodušší pro údržbu.

VÍCE O DŘĚVĚNÝCH SCHODECH