Dveře dřevěné

Dveře pro každého

Dřevěné dveře z Truhlářství Miček vynikají prvotřídním materiálem, který si sami dodáváme (můžete u nás i zakoupit) a sušíme. Na výběr máte z masivu borovice, dubu, buku, smrku a jasanu. Nabízíme nejenom renovaci dveří, ale také detailně a kvalitně zpracované vchodové a interiérové dřevěné dveře s dlouhou životností.

Zvládneme také repliky historických dveří, dvoukřídlé dveře, vchodové dveře s obloukem v jakékoli dostupné barvě či odstínu.

Pro výrobu dveří používáme speciální typ lepeného hranolu, který se od běžného hranolu odlišuje především masivnější konstrukcí a provedením.

Vchodové dveře

Vstupní dveře vyrábíme v základní typové řadě, kterou však lze prakticky neomezeně rozšiřovat - libovolně lze kombinovat množství a velikost dřevěných příček, tvary a druhy jednotlivých skel a výplní, nadsvětlíky, příslušenství apod., takže každé dveře mohou být originál. Ať už je použijete jako hlavní vstupní dveře do domu, nebo třeba jako venkovní dveře na terasu.

Kromě estetických požadavků splňují také kritéria bezpečnosti - jsou standardně osazovány bezpečnostním kováním, seřiditelnými závěsy a bezpečnostním zámkem.

Interiérové dveře

Truhlářství Miček nabízí samozřejmě také dveře interiérové. Jejich hlavním znakem je prvotřídní materiál, který si sami dodáváme a sušíme. Naše interiérové dřevěné dveře vynikají detailním a kvalitním zpracování, a také délkou životnosti.

Interiérové dveře z dřevěného masivu Vám můžeme zhotovit pochopitelně i na míru dle Vašeho přání. Kromě materiálu si v Truhlářství Miček můžete vybrat také z různých typů dveří. Ať už se jedná o běžné otočné dveře nebo dveře posuvné.

Také máme v nabídce dveře posuvné do stěny či kyvné dveře, tak zvané „lítačky“.

VÍCE O DŘEVĚNÝCH DVĚŘÍCH