Matrace Purtex

Matrace Flora

Matrace Flora

Zobrazení: 2631
Vyrobíme na přání jakoukoliv velikost

Cena od:

6 379,- Kč

MATRACE

Matrace jsou klíčový prvek pro Vaše pohodlné spaní. Doporučujeme matraci pečlivě vybírat a pokud možno určitě předem vyzkoušet. Do našich postelí z masivu si můžete vybrat i tyto postelové rošty.

Sendvičové matrace Altea, Brava a Comfort jsou u nás nejoblíbenějšímí matracemi, proto jim zákazníci dávají přednost více jak v 90 %.

Matrace PURTEX - Český výrobce matrací

KOMPLETNÍ CENÍK MATRACÍ PURTEX

Společnost PURTEX je předním českým výrobcem zdravotních matrací, pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny.

Kromě PUR matrací vyrábí například matrace z pěnové pryže s podílem přírodního latexu, pružinové matrace, taštičkové matrace a jiné.
Používá výhradně materiály testované a certifikované dle mezinárodní normy ÖKO-TEX.

Na potahy matrací používají potahové materiály až do objemové hmotnosti 1500 g/m2.
K lepení jednotlivých dílů matrací používají tavná lepidla.

Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004 .

Potahové materiály

s vysokou objemovou hmotností zajišťují silnou a vzdušnou separační vrstvu mezi lidským tělem a jádrem matrace, brání pronikání tělesné vlhkosti do jádra matrace a snižují riziko rozvoje nežádoucích mikrobiologických procesů v jádru matrace (plísně, hniloby).

Lepidla

založená obvykle na bázi termoplastických polymerů nebo prepolymerech polyuretanů. Neobsahují žádná rozpouštědla, jsou hygienicky a zdravotně nezávadná a nezatěžují životní prostředí.


Matrace AHORN

Kvalitu spánku lze ovlivnit výběrem vhodné matrace. Správná volba matrace přispívá k ideální podpoře páteře v jejím přirozeném anatomickém tvaru, při kterém dochází k regeneraci organismu.
Kvalitní matrace dokáže přesně kopírovat tlak těla na lůžku a přispívá ke klidnému a zdravému spánku. Matrace od firmy AHORN právě tuto kvalitu nabízí.

Kašlete, kýcháte nebo se dusíte, když večer ulehnete do postele?

Víte, že při spánku jste v přímém kontaktu s matrací, která obsahuje plno dráždivých alergenů, jako prach, bakterie a roztoče? Výskyt alergenů a nepříjemné projevy alergií můžete omezit správným výběrem matrace.

Firma Ahorn v nové kolekci matrací myslí také na alergiky. Představujeme Vám latexové matrace, které jsou správnou volbou pro alergiky na prach a roztoče.

Latexové matrace

  • minimalizují výskyt nežádoucích roztočů a mikroorganismů
  • mají výbornou prodyšnost díky odvětrávacím kanálkům
  • spolu s lamelovým roštem umožní posteli dýchat a omezí zadržování roztočů v posteli

V naší nabídce můžete vybírat mezi latexovými matracemi v různých provedeních, v různé tvrdosti a pro různé potřeby.


Matrace JO-MOLMAT

Společnost JO-MOLMAT s.r.o. se zabývá zpracováním polyuretanových pěn a výrobou matrací. Nabízí širokou škálu pěn, které nacházejí své uplatnění především v nábytkářském a obalovém průmyslu. Dle přání zákazníka zpracováváme pěny na požadované rozměry.


Uvedené ceny u jednotlivých matrací jsou uvedeny za nejmenší výšku.

Ceny atypických rozměrů - jako nejbližší větší rozměr.