Zobrazení: 2606

Matrace Flora

6 379,- Kč - 7 885,- Kč
Dostupnost: 5 týdnů

Povinná položka

 

Informace o produktu

Druh materiálu

  • Celina
  • Snow 100g
  • Kristallblau 200g
  • Tencel 200g
  • Greenfirst 200g

Komfortní matrace z vybrané polyurethanové pěny se speciálně rozvrženou ložnou plochou, kde je použita perforovaná studená pěna podporuje správné rozložení hmotnosti těla uživatele včetně zajištění nutné opory páteře během spánku.

Vyrábíme na přání zákazníka, a proto jsou ceny jen orientační. Každý výrobek musí být zaměřen a kalkulován individuálně.

MATRACE

Matrace jsou klíčový prvek pro Vaše pohodlné spaní. Doporučujeme matraci pečlivě vybírat a pokud možno určitě předem vyzkoušet. Do našich postelí z masivu si můžete vybrat i tyto postelové rošty.

Sendvičové matrace Altea, Brava a Comfort jsou u nás nejoblíbenějšímí matracemi, proto jim zákazníci dávají přednost více jak v 90 %.

Matrace PURTEX - Český výrobce matrací

KOMPLETNÍ CENÍK MATRACÍ PURTEX

Společnost PURTEX je předním českým výrobcem zdravotních matrací, pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny.

Kromě PUR matrací vyrábí například matrace z pěnové pryže s podílem přírodního latexu, pružinové matrace, taštičkové matrace a jiné.
Používá výhradně materiály testované a certifikované dle mezinárodní normy ÖKO-TEX.

Na potahy matrací používají potahové materiály až do objemové hmotnosti 1500 g/m2.
K lepení jednotlivých dílů matrací používají tavná lepidla.

Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004 .

Potahové materiály

s vysokou objemovou hmotností zajišťují silnou a vzdušnou separační vrstvu mezi lidským tělem a jádrem matrace, brání pronikání tělesné vlhkosti do jádra matrace a snižují riziko rozvoje nežádoucích mikrobiologických procesů v jádru matrace (plísně, hniloby).

Lepidla

založená obvykle na bázi termoplastických polymerů nebo prepolymerech polyuretanů. Neobsahují žádná rozpouštědla, jsou hygienicky a zdravotně nezávadná a nezatěžují životní prostředí.


Matrace AHORN

Kvalitu spánku lze ovlivnit výběrem vhodné matrace. Správná volba matrace přispívá k ideální podpoře páteře v jejím přirozeném anatomickém tvaru, při kterém dochází k regeneraci organismu.
Kvalitní matrace dokáže přesně kopírovat tlak těla na lůžku a přispívá ke klidnému a zdravému spánku. Matrace od firmy AHORN právě tuto kvalitu nabízí.

Kašlete, kýcháte nebo se dusíte, když večer ulehnete do postele?

Víte, že při spánku jste v přímém kontaktu s matrací, která obsahuje plno dráždivých alergenů, jako prach, bakterie a roztoče? Výskyt alergenů a nepříjemné projevy alergií můžete omezit správným výběrem matrace.

Firma Ahorn v nové kolekci matrací myslí také na alergiky. Představujeme Vám latexové matrace, které jsou správnou volbou pro alergiky na prach a roztoče.

Latexové matrace

  • minimalizují výskyt nežádoucích roztočů a mikroorganismů
  • mají výbornou prodyšnost díky odvětrávacím kanálkům
  • spolu s lamelovým roštem umožní posteli dýchat a omezí zadržování roztočů v posteli

V naší nabídce můžete vybírat mezi latexovými matracemi v různých provedeních, v různé tvrdosti a pro různé potřeby.


Matrace JO-MOLMAT

Společnost JO-MOLMAT s.r.o. se zabývá zpracováním polyuretanových pěn a výrobou matrací. Nabízí širokou škálu pěn, které nacházejí své uplatnění především v nábytkářském a obalovém průmyslu. Dle přání zákazníka zpracováváme pěny na požadované rozměry.


Uvedené ceny u jednotlivých matrací jsou uvedeny za nejmenší výšku.

Ceny atypických rozměrů - jako nejbližší větší rozměr.