Ostatní nábytek z masivu

Kuchyň 01

Kuchyň 01

Zobrazení: 2191
Vyrobíme na přání jakoukoliv velikost

Cena od:

43 800,- Kč 

Segment vlna

Segment vlna

Zobrazení: 2125
Vyrobíme na přání jakoukoliv velikost

Cena od:

4 900,- Kč 

Povrchová úprava dřeva - vzorníky

Zde si můžete vybrat z velkého množství vosků, olejů a laků. Tyto firmy nabízí velmi kvalitní výrobky, které všem výrobků dají ten správný design a kvalitní ošetření.

{unitegallery vzorniky}

Kartáčování

naše firma nabízí i tento způsob úpravy dřeva

Kartáčované dřevo je zajímavým dekoračním prvkem vhodným nejen do dřevěných interiérů. Jedná se o speciální povrchovou úpravu dřeva, při níž se mechanickou cestou odstraní z povrchu měkčí část letokruhů. Stejný efekt je docílen přirozeně u dřevěných povrchů namáhaných mechanickými či přírodními vlivy, ale až po několika desetiletích.

Kartáčováním dojde k zvýraznění kresby dřeva, plastičnost reliéfu povrchu a přirozené struktury. Pro kartáčování se hodí dřevo s rozmanitou kresbou, například dub nebo jasan. Kartáčované dřevo se používá jak pro rekonstrukce starších objektů tak i pro moderní interiéry. Jako povrchové úpravy se používají různé druhy olejů, případně laků. Povrchová úprava olejem je oblíbená pro své zvýraznění kresby dřeva a při kartáčování dojde ke odebrání měkkých částí dřeva a vydrží déle.

Kartáčované dřevěné obklady a doplňky se uplatňují především v klasických dřevěných interiérech,ale jsou čím dál častěji používány i v moderním interiéru.

Provádíme kartáčování podlahových prken, obkladů stěn a stropů, nábytku.

STAROŽITNÝ NÁBYTEK

Vyrábíme dřevěný, stylový, replikový, rustikální, malovaný, originální nábytek z masivního dřeva. Zakázková výroba a vybavení interiérů hotelů penzionů, restaurací, chalup, domu i bytů. Výběr z mnoha modelových řad. Restaurování starožitného nábytku. Nejen repliky, ale nabízíme také přímo originální starožitný nábytek z 18. století.
 

Věrné repliky starožitného nábytku nabízíme za jedinečné ceny

Truhlářství Miček je vyhlášeno nejen kvalitními výrobky ze dřeva moderního stylu, ale také jedinečnými replikami starožitného nábytku. My to jako jedni z mála opravdu umíme. Jsme tu pro vás již od roku 1997 a za tu dobu jsme zhotovili skutečně špičkové repliky .

Ukázky výrobků naleznete v sekci Ukázky prací

Knihovny
Skříně, skříňky
Komody a skříňky
Lavice
Postele
Stoly, židle
Ostatní

ORIGINÁL STAROŽ. NÁBYTEK

Kromě toho, že vyrábíme stylové repliky starožitného nábytku dle originální předlohy, nabízíme také přímo originální starožitný nábytek z 18. století. Vše je v dobrém stavu a po odpovídající rekonstrukci, pokud byla potřeba. Nabízíme opravdu krásné kousky pro znalce a milovníky historie.

Starožitný nábytek z 18. století je opravdový zážitek. Dopřejte si krásnou věc, která vás i váš interiér vhodně doplní a bude vás dostatečně reprezentovat.

S výběrem Vám rádi poradíme.

NÁBYTEK Z MASIVU

Nábytek z masivu je – kromě nás samých – to základní, co vytváří životní pocit v našem bytě nebo v našem domě. S dřevěným nábytkem v bytě nebo v domě trávíme velké množství času, právě nábytek spoluvytváří celkovou atmosféru místnosti a celého bytu či domu. Proto je důležité vybrat si nábytek, který nám bude vyhovovat a budeme se v něm cítit dobře.

Luxusní nábytek za skvělou cenu

Nábytek, který si vybereme, s námi bude dlouho, nejenom několik dnů. A bude podstatně spoluvytvářet prostředí, ve kterém budeme mít svůj domov. Proto není na škodu výběru nábytku věnovat nejméně několik dnů a při výběru nespěchat. Vyplatí se to. Stejně jako se většinou vyplatí peníze „navíc“ do koupě nábytku investované. Budeme to my, kdo bude v nábytku, který si koupíme, bydlet, ne někdo cizí. Právě my budeme spát v postelích, které jsme si vybrali, vařit a jíst v kuchyni, kterou jsme si zvolili, ukládat šaty do skříně, kterou jsme zaplatili, a usedat do křesla, které jsme si přáli mít.

Z kvalitního masivu vyrábíme komody, skříňky, noční stolky, kancelářský nábytek i mnoho dalších druhů nábytku pro Váš domov či kancelář.

Nábytek z masivu na objednávku

Naše truhlářství vyrábí nábytek z masivu na zakázku. Výrobek můžeme vyrobit v jakékoli velikost i z různých materiálů (masiv, lamino, dýha nebo kombinace těchto materiálů), materiály lze namořit do jakýchkoli odstínů dle Vašeho přání.

V sekci obchodu s nábytkem naleznete:

Komody, skříňky z masivu

Stolky pod TV z masivu

Noční stolky masivu

Koupelnový nábytek z masivu

Obývací stěny z masivu

Psací stoly z masivu

Další ukázky nábytku naleznete v sekci UKÁZKY PRACÍ NÁBYTKU Z MASIVU.