Zobrazení: 1867

Dvoulůžková postel Jana

15 240,- Kč - 16 560,- Kč
Dostupnost: 6-8 týdnů
Ano Ne

Povinná položka

Informace o produktu

Druh materiálu

  • masiv buk
  • masiv dub

Jana je velmi bytelná, celkově skolíkovaná postel z masivu. Postel nabízíme z materiálu DUB nebo BUK. Spojena ocelovým kováním, které zaručuje maximální životnost a odolnost této postele.

Vyrábíme na přání zákazníka, a proto jsou ceny jen orientační. Každý výrobek musí být zaměřen a kalkulován individuálně.

POSTELE

Každá postel je originální. Můžete si přinést návrh Vaší postele, či fotografii a my Vám postel vyrobíme na zakázku dle Vašeho přání.

Jak vybrat správnou postel

Obecně lze říci, že velikost postele záleží na velikosti člověka a prostoru, který má k dispozici.

Délka postele by měla být stanovena minimálně na délku člověka a rozšířena o patní prostor, což je vzdálenost cca 20-25 cm. Šířku postele můžeme stanovit dle potřeby.

Jednolůžková postel má obvykle rozměry 90x200 cm, manželské postele 140x200 cm, 160x200 cm nebo 180x200 cm. Délka postele může být i 220 nebo 240 cm.

Výška postele je důležitá hlavně z hygienických důvodů a pohybuje se okolo 45-55 cm. Pro seniory doporučujeme zvýšené postele.

Pevný rošt v ceně

Naše ceny jsou konečné a postele již obsahují pevný rošt. Na přání lze objednat rošt jak polohovací, tak motorový.

Matrace

Mnoho našich zákazníků si postele z masivu pořizuje včetně matrace, které také nabízíme.
Výběr matrace záleží na osobních preferencích. Doporučíme Vám matrace dle Vašeho přání. 
Matrace mají různou tvrdost a potahy a umožňují vysoký komfort a pohodlí při spánku. Spokojeni budou i nejnáročnější klienti i lidé se zdravotními problémy.
Matrace se zapouští cca 8 cm, aby matrace vykukovala polovinou své výšky.

Nabízíme tyto matrace

Úložný prostor

Každá postel může být vybavena úložným prostorem různého typu, který je možné doobjednat.

Mohou být vyklápěcí, šuplíkové i výsuvné na umělých kolečkách, které se pohybují tak jemně, aby nepoškodily podlahu.

Vyrábíme kvalitní dřevěné postele

Naše dřevěné postele z masivu vyrábíme z kvalitního, výběrového masivního dřeva české produkce - převážně buku, dubu, borovice, často také smrku, který má krásná léta. Dřevo si sami přírodně a pomalu sušíme, a to Vám zaručí dlouhodobou životnost postele a zároveň dostupnou cenu. Výroba postelí se vyznačuje vysokou kvalitou řemeslného zpracování a snadnou montáží. Postele vyrábíme na míru, nebo jako standardní modely z naší nabídky. Máme i modely z lamina či kombinace lamina a masivu.

Povrchovou úpravu postelí provádíme moderními, pouze ekologickými, vodou ředitelnými laky a vosky. Tato povrchová úprava je odolná vůči vlhkosti, oděru a poškrábání. Zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva.

Na přání lze postel namořit do různých odstínů nebo je možné ji dodat bez povrchové úpravy pro možnost vlastního namoření. Oblíbené jsou například přírodní oleje pro zdůraznění dřeva postele.

S výběrem Vám rádi poradíme.

Do nového dne je potřeba se dobře a kvalitně vyspat. Díky pohodlí a kvalitě našich postelí se ráno probudíte svěží a odpočatí.

NÁBYTEK Z MASIVU

Nábytek z masivu je – kromě nás samých – to základní, co vytváří životní pocit v našem bytě nebo v našem domě. S dřevěným nábytkem v bytě nebo v domě trávíme velké množství času, právě nábytek spoluvytváří celkovou atmosféru místnosti a celého bytu či domu. Proto je důležité vybrat si nábytek, který nám bude vyhovovat a budeme se v něm cítit dobře.

Luxusní nábytek za skvělou cenu

Nábytek, který si vybereme, s námi bude dlouho, nejenom několik dnů. A bude podstatně spoluvytvářet prostředí, ve kterém budeme mít svůj domov. Proto není na škodu výběru nábytku věnovat nejméně několik dnů a při výběru nespěchat. Vyplatí se to. Stejně jako se většinou vyplatí peníze „navíc“ do koupě nábytku investované. Budeme to my, kdo bude v nábytku, který si koupíme, bydlet, ne někdo cizí. Právě my budeme spát v postelích, které jsme si vybrali, vařit a jíst v kuchyni, kterou jsme si zvolili, ukládat šaty do skříně, kterou jsme zaplatili, a usedat do křesla, které jsme si přáli mít.

Z kvalitního masivu vyrábíme komody, skříňky, noční stolky, kancelářský nábytek i mnoho dalších druhů nábytku pro Váš domov či kancelář.

Nábytek z masivu na objednávku

Naše truhlářství vyrábí nábytek z masivu na zakázku. Výrobek můžeme vyrobit v jakékoli velikost i z různých materiálů (masiv, lamino, dýha nebo kombinace těchto materiálů), materiály lze namořit do jakýchkoli odstínů dle Vašeho přání.

V sekci obchodu s nábytkem naleznete:

Komody, skříňky z masivu

Stolky pod TV z masivu

Noční stolky masivu

Koupelnový nábytek z masivu

Obývací stěny z masivu

Psací stoly z masivu

Další ukázky nábytku naleznete v sekci UKÁZKY PRACÍ NÁBYTKU Z MASIVU.