Zobrazení: 4417

Dětská postel vláčková Maxík

42 640,- Kč
Dostupnost: 7 týdnů
LokálkaExpres

Povinná položka

 

Informace o produktu

Druh materiálu

  • masiv borovice
  • masiv buk
  • masiv dub

Modelová železnice je vhodná pro kluky i holky přibližně od osmého roku dítěte. Digitální modelová železnice je na rozhraní dětské hračky a hobby modelu.

Při větším zájmu o tento druh zábavy je zde velká možnost získání širokého záběru znalostí o železnicích i manuálních dovedností.

Digitální železnice obecně:

Digitální železnice je napájena ze střídavé sítě 220 V. Příkon modelu železnice je zanedbatelný. K ovládání digitální železnice se používá digitální myš, která umožňuje nezávisle ovládat i vlaky jedoucí po shodné koleji (v případě naprogramované rozdílné ovládací adresy). Myší se snadno ovládají jednotlivé výhybkové přestavníky či jednotlivé mašiny, vlakové soupravy. Myší se i ovládají dílčí nadstandardní funkce. Modelová železnice může být vystavěna tak, aby byla celá řízena počítačově.

Dodávka modelu železnice obsahuje:

Standardizovanou postel o rozměrech 200x90 cm, výška 44 cm bez matrace - dekor borovice nebo dub (popřípadě dekor podle požadavku zákazníka). Šuplík postele obsahuje modelovou železnici ve variantě Lokálka nebo Expres. Modelová železnice obsahuje jednu vlakovou soupravu s nákladními vagónky a kompletní digitální ovládání chodu mašiny a přestavníků výhybek.

Digitální železnice - varianta LOKÁLKA:

Standardizovaná postel o rozměrech 200 x 90cm, výška 44 cm bez matrace vyrobená z masivu s pevným roštem. Dekor borovice. V případě zakázkové výroby lze dekor přizpůsobit potřebám zákazníka. Postel se dodává bez matrace, peřin a povlečení. V šuplíku postele je umístěna modelová železnice.

Popis digitální modelové železnice ve variantě LOKÁLKA:

Výška šuplíku je 31 cm. Šuplík má na přední straně dvě kovová madla pro snadnou manipulaci. Železnice v šuplíku je vyrobena tak, aby bez problémů zajížděla pod postel. Šuplík má 4 pevná kolečka na spodní straně dna šuplíku, která umožňují snadný pojezd. Šuplík lze ke hře používat i zcela mimo postel. Šuplík musí být na dosah zásuvce na 220V. Model železnice je sestaven ze dvou nezávislých okruhů ovládaných samostatně. Při výrobě bylo použito 62 jehličnanů ve výšce 4 - 12 cm a 28 listnáčů ve velikosti 4-12 cm. V modelové krajině jsou nepravidelně rozmístěny křoviny. Všechny použité stromečky jsou pouze umělá dekorace, která nevyžaduje žádnou údržbu. Každý okruh má dvě samostatně ovládané výhybky před nádražím. Na kolejišti jsou tři tunely, tři plastové horské domy, falešné horské jezero bez pravé vody. Za nádražím je překlenovací železniční most přes imaginární přítok k jezeru. Kolejiště obsahuje síť silnic a cest nepravidelně rozmístěných po modelové krajině.

Digitální železnice - varianta EXPRES:

Standardizovaná postel o rozměrech 200 x 90cm, výška 44 cm bez matrace - vyrobená z masivu s pevným roštem. Dekor dub. V případě zakázkové výroby lze dekor přizpůsobit potřebám zákazníka. Postel se dodává bez matrace, peřin a povlečení. V šuplíku postele je umístěna modelová železnice. Popis digitální modelové železnice ve variantě EXPRES: Výška šuplíku je 31 cm. Šuplík má na přední straně dvě kovová madla pro snadnou manipulaci. Železnice v šuplíku je vyrobena tak, aby bez problémů zajížděla pod postel. Šuplík má 4 pevná kolečka na spodní straně dna šuplíku, která umožňují snadný pojezd. Šuplík lze ke hře používat i zcela mimo postel. Šuplík musí být na dosah zásuvky na 220 V. Model železnice je sestaven ze dvou vzájemně propojených okruhů. Při výrobě bylo použito 34 jehličnanů ve výšce 4 - 13 cm a 15 listnáčů ve velikosti 4-13 cm. Dále jsou v modelové krajině nepravidelně rozmístěny křoviny. Všechny použité stromečky jsou pouze umělá dekorace, která nevyžaduje žádnou údržbu. V kolejišti bylo použito 8 výhybek a 8 přestavníků. Každý okruh má dvě samostatně ovládané výhybky před nádražím. Na kolejišti jsou dva tunely na vnějším okruhu, plastový horský statek, plastová horská chata, plastová průmyslová zóna (pila). Od nádraží vede síť silnic a cest propojujících jednotlivá stavení. Součástí nádraží je i technická (služební) kolej umožňují například odstavení vagonů. Vedle služební koleje je i technická budova. Vláčkové poste byly představeny na výstavě Model a Hobby v roce 2012 v Letňanech a byly oceněny zlatou plaketou Výrobek roku 2012/2013.

Zakázková výroba vlakového kolejiště umístěného do úložného prostoru postele je zcela manuální. Proto je nutné si uvědomit, že i přes veškerou vynaloženou snahu nemusí vyrobený produkt zcela přesně odpovídat vystavenému či nafocenému vzoru. Každý výrobek je tímto jedinečný originál, který je možné přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Výroba (výstavba) vlakového kolejiště včetně výroby postele trvá přibližně 7 týdnů.

VIDEO VLÁČKŮ

Vyrábíme na přání zákazníka, a proto jsou ceny jen orientační. Každý výrobek musí být zaměřen a kalkulován individuálně.

POSTELE

Každá postel je originální. Můžete si přinést návrh Vaší postele, či fotografii a my Vám postel vyrobíme na zakázku dle Vašeho přání.

Jak vybrat správnou postel

Obecně lze říci, že velikost postele záleží na velikosti člověka a prostoru, který má k dispozici.

Délka postele by měla být stanovena minimálně na délku člověka a rozšířena o patní prostor, což je vzdálenost cca 20-25 cm. Šířku postele můžeme stanovit dle potřeby.

Jednolůžková postel má obvykle rozměry 90x200 cm, manželské postele 140x200 cm, 160x200 cm nebo 180x200 cm. Délka postele může být i 220 nebo 240 cm.

Výška postele je důležitá hlavně z hygienických důvodů a pohybuje se okolo 45-55 cm. Pro seniory doporučujeme zvýšené postele.

Pevný rošt v ceně

Naše ceny jsou konečné a postele již obsahují pevný rošt. Na přání lze objednat rošt jak polohovací, tak motorový.

Matrace

Mnoho našich zákazníků si postele z masivu pořizuje včetně matrace, které také nabízíme.
Výběr matrace záleží na osobních preferencích. Doporučíme Vám matrace dle Vašeho přání. 
Matrace mají různou tvrdost a potahy a umožňují vysoký komfort a pohodlí při spánku. Spokojeni budou i nejnáročnější klienti i lidé se zdravotními problémy.
Matrace se zapouští cca 8 cm, aby matrace vykukovala polovinou své výšky.

Nabízíme tyto matrace

Úložný prostor

Každá postel může být vybavena úložným prostorem různého typu, který je možné doobjednat.

Mohou být vyklápěcí, šuplíkové i výsuvné na umělých kolečkách, které se pohybují tak jemně, aby nepoškodily podlahu.

Vyrábíme kvalitní dřevěné postele

Naše dřevěné postele z masivu vyrábíme z kvalitního, výběrového masivního dřeva české produkce - převážně buku, dubu, borovice, často také smrku, který má krásná léta. Dřevo si sami přírodně a pomalu sušíme, a to Vám zaručí dlouhodobou životnost postele a zároveň dostupnou cenu. Výroba postelí se vyznačuje vysokou kvalitou řemeslného zpracování a snadnou montáží. Postele vyrábíme na míru, nebo jako standardní modely z naší nabídky. Máme i modely z lamina či kombinace lamina a masivu.

Povrchovou úpravu postelí provádíme moderními, pouze ekologickými, vodou ředitelnými laky a vosky. Tato povrchová úprava je odolná vůči vlhkosti, oděru a poškrábání. Zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva.

Na přání lze postel namořit do různých odstínů nebo je možné ji dodat bez povrchové úpravy pro možnost vlastního namoření. Oblíbené jsou například přírodní oleje pro zdůraznění dřeva postele.

S výběrem Vám rádi poradíme.

Do nového dne je potřeba se dobře a kvalitně vyspat. Díky pohodlí a kvalitě našich postelí se ráno probudíte svěží a odpočatí.

NÁBYTEK Z MASIVU

Nábytek z masivu je – kromě nás samých – to základní, co vytváří životní pocit v našem bytě nebo v našem domě. S dřevěným nábytkem v bytě nebo v domě trávíme velké množství času, právě nábytek spoluvytváří celkovou atmosféru místnosti a celého bytu či domu. Proto je důležité vybrat si nábytek, který nám bude vyhovovat a budeme se v něm cítit dobře.

Luxusní nábytek za skvělou cenu

Nábytek, který si vybereme, s námi bude dlouho, nejenom několik dnů. A bude podstatně spoluvytvářet prostředí, ve kterém budeme mít svůj domov. Proto není na škodu výběru nábytku věnovat nejméně několik dnů a při výběru nespěchat. Vyplatí se to. Stejně jako se většinou vyplatí peníze „navíc“ do koupě nábytku investované. Budeme to my, kdo bude v nábytku, který si koupíme, bydlet, ne někdo cizí. Právě my budeme spát v postelích, které jsme si vybrali, vařit a jíst v kuchyni, kterou jsme si zvolili, ukládat šaty do skříně, kterou jsme zaplatili, a usedat do křesla, které jsme si přáli mít.

Z kvalitního masivu vyrábíme komody, skříňky, noční stolky, kancelářský nábytek i mnoho dalších druhů nábytku pro Váš domov či kancelář.

Nábytek z masivu na objednávku

Naše truhlářství vyrábí nábytek z masivu na zakázku. Výrobek můžeme vyrobit v jakékoli velikost i z různých materiálů (masiv, lamino, dýha nebo kombinace těchto materiálů), materiály lze namořit do jakýchkoli odstínů dle Vašeho přání.

V sekci obchodu s nábytkem naleznete:

Komody, skříňky z masivu

Stolky pod TV z masivu

Noční stolky masivu

Koupelnový nábytek z masivu

Obývací stěny z masivu

Psací stoly z masivu

Další ukázky nábytku naleznete v sekci UKÁZKY PRACÍ NÁBYTKU Z MASIVU.