Zobrazení: 3452

Terasový nábytek garden

6 950,- Kč - 11 550,- Kč
Dostupnost: 6-8 týdnů
AnoNe

Povinná položka

 

Informace o produktu

Vyrábíme na přání zákazníka, a proto jsou ceny jen orientační. Každý výrobek musí být zaměřen a kalkulován individuálně.

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Pro každou zahradu je zahradní nábytek naprosto nepostradatelný. V naší nabídce naleznete zahradní stoly, lavice, altány, pergoly, dětské sestavy a různé doplňky, které z Vaší zahrady udělají místo plné relaxace a zábavy.

Inspirovat se můžete v našich ukázkách prací

Mezi další sortimenty nabízených výrobků a truhlářských prací patří například:

- podlahy

- tesařské práce

- obklady rodinných domů, stropů, štítů, stěn

Dřevěné obložení stěn

Stěnová obložení se vracejí do interiérů vždy v určitých obdobích. Nyní se v bydlení přikláníme opět k širšímu uplatnění přírodních materiálů, ke slovu tedy znovu přichází i obklady stěn a stropů ze dřeva.

Obklady nejen ze dřeva

Ovšem jeho použití není jen otázkou módy. Obklady stěn i stropů jsou konstrukce, kterými změníme vzhled místnosti, a tím i její architektonické působení, použitými materiály pak ovlivňujeme pocity a psychiku uživatelů místnosti. Pro dřevěné ostění bývají nejčastěji používány masivní borovice a smrk, ceněny jsou modřín, bříza a především dub, z materiálů na bázi dřeva pak plošné materiály – dnes nejčastěji OSB a MDF. Hlavním účelem obložení může být zvýšení mechanické odolnosti povrchu zdí nebo odolnosti proti vlhkosti, tepelná či zvuková izolace.

Obklady dnes

V současné době se k těmto obkladům v širší míře vracíme především z důvodů estetických – zvláště kazetové či deskové obklady působí velmi dekorativně. Pro každý typ obložení je určující rozměr a půdorys místnosti, účel obložení a z toho vyplývající finanční náklady. Důležitý je počet obložených stěn, výška obkladu, popřípadě jeho členění, u dřevěného obložení pak druh a povrchová úprava materiálu na bázi dřeva nebo masivu. V dané místnosti nemusí být obloženy všechny stěny, ale pouze jedna, dvě nebo tři. Pokud jsou obloženy všechny stěny, místnost je opticky menší, avšak použijeme-li dřevo, působí velmi útulně. Naopak obložení jedné čelní plochy nebo dvou protilehlých stěn obdélníkové místnosti zdůrazní její geometrii. V pravoúhlé místnosti neobkládáme sousední stěny, obložení zdůrazní jen jednu část a místnost působí nevyváženě.

Dřevěné obložení z hlediska konstrukce

Obložení palubkové:

Pro toto obložení jsou využívány palubky různých šířek, nejčastěji pak do šířky 150 mm, vzhled obložení je dán orientací palubek, lze zde dobře uplatnit také barvu a texturu použitého dřeva. Mezi nejčastější materiály patří modřín, borovice a smrk.

Obložení tyčové:

Je tvořeno úzkými tyčemi s různým profilem, mezi nimiž jsou jen velmi úzké spáry. Toto obložení je využíváno především pro obkládání zaoblených ploch.

Obložení deskové:

Základním materiálem jsou masivní desky, případně dýhované desky na bázi dřeva, které jsou neznatelně namontovány na nosnou konstrukci. Tento typ se hodí pro obkládání velkých ploch stěn i stropů, členění, orientace i použitý materiál určují architektonické ladění interiéru.

Obložení rámové:

Toto obložení je tvořeno sestavou rámů a příslušných výplní z masivu, případně materiálů na bázi dřeva. Výplně zasazené do rámů mohou být zalištovány, v takovém případě je možné jimi celek ještě zvýraznit.

S výběrem Vám rádi poradíme.

NÁBYTEK Z MASIVU

Nábytek z masivu je – kromě nás samých – to základní, co vytváří životní pocit v našem bytě nebo v našem domě. S dřevěným nábytkem v bytě nebo v domě trávíme velké množství času, právě nábytek spoluvytváří celkovou atmosféru místnosti a celého bytu či domu. Proto je důležité vybrat si nábytek, který nám bude vyhovovat a budeme se v něm cítit dobře.

Luxusní nábytek za skvělou cenu

Nábytek, který si vybereme, s námi bude dlouho, nejenom několik dnů. A bude podstatně spoluvytvářet prostředí, ve kterém budeme mít svůj domov. Proto není na škodu výběru nábytku věnovat nejméně několik dnů a při výběru nespěchat. Vyplatí se to. Stejně jako se většinou vyplatí peníze „navíc“ do koupě nábytku investované. Budeme to my, kdo bude v nábytku, který si koupíme, bydlet, ne někdo cizí. Právě my budeme spát v postelích, které jsme si vybrali, vařit a jíst v kuchyni, kterou jsme si zvolili, ukládat šaty do skříně, kterou jsme zaplatili, a usedat do křesla, které jsme si přáli mít.

Z kvalitního masivu vyrábíme komody, skříňky, noční stolky, kancelářský nábytek i mnoho dalších druhů nábytku pro Váš domov či kancelář.

Nábytek z masivu na objednávku

Naše truhlářství vyrábí nábytek z masivu na zakázku. Výrobek můžeme vyrobit v jakékoli velikost i z různých materiálů (masiv, lamino, dýha nebo kombinace těchto materiálů), materiály lze namořit do jakýchkoli odstínů dle Vašeho přání.

V sekci obchodu s nábytkem naleznete:

Komody, skříňky z masivu

Stolky pod TV z masivu

Noční stolky masivu

Koupelnový nábytek z masivu

Obývací stěny z masivu

Psací stoly z masivu

Další ukázky nábytku naleznete v sekci UKÁZKY PRACÍ NÁBYTKU Z MASIVU.