Zobrazení: 1962

Postelový rošt - SIRIUS NATUR motor

5 543,- Kč
Dostupnost: 5 týdnů

Povinná položka

 

Informace o produktu

Exclusivní lamelový rošt polohovatelný - nastavení části hlavy a nohou (barva lamel přírodní). 4 zóny tuhosti, 42 lamel.

Individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti (12 ks zdvojených lamel a středový stabilizační popruh).

Výška roštu cca 7 cm (výška od uložení, není započítán motor), doporučená nosnost do 130 kg.

Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 4 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu s matrací do rámu postele.

Vyrábíme na přání zákazníka, a proto jsou ceny jen orientační. Každý výrobek musí být zaměřen a kalkulován individuálně.

POSTELOVÉ ROŠTY

POHODLÍ JE ZÁKLAD

Správné lůžko musí být pohodlné. Navíc postel často neslouží pouze ke spánku, ale i pro příjemný odpočinek. V nabídce ručně polohovacích a motorových postelových roštů si vyberete typ, který bude Vašim nárokům na pohodlí zcela jistě vyhovovat.

Ke správnému postelovému roštu pochopitelně patří kvalitní a pohodlné matrace, které také najdete v naší nabídce.

ŠIROKÝ SORTIMENT ROŠTŮ

Kolekce postelových roštů je připravena tak, abyste našli vhodný typ roštu podle vašich potřeb. Volit můžete mezi rošty pevnými, ručně polohovatelnými pro pohodlné čtení nebo motorovými pro nejvyšší pohodlí. Praktické řešení přináší rošty s možností přístupu do úložného prostoru nebo rošty, které vydrží zátěž až do 180 kg.

ATYPICKÉ POSTELOVÉ ROŠTY

Pokud jsou Vaše požadavky na délku a šířku postelového roštu odlišné od rozměrů uvedených v naší nabídce, umíme dodat rošt přímo na míru. Nemusíte kvůli roštu pořizovat novou celou postel. Rošty do postele přímo pro Vás umíme dodat ve velmi krátké dodací lhůtě.

Postelové rošty AHORN

  • rošty s vysokým počtem lamel - TRIOFLEX A TRIOMED
  • rošty s bodovým pružením - REGUMED
  • motorové rošty:
   motorové rošty basic - DUOSTAR, PORTOFLEX, TOROFLEX
   motorové rošty quattro - LUSSOFLEX, TRIOFLEX, TRIOMED, REGUMED
   motorový rošt comfort - TRIOFLEX MOTOR EXTRA
   motorový rošt flat - LINEAFLEX METALIC
   motorový rošt vertical - TRIOFLEX

Postelové rošty PURTEX

Atypické rozměry, různé typy provedení a ceny jsou na dotaz.

U roštů APOLO, ORION, LIBRA, VELA lze objednat nohy, rošt bude poté samonosný.

KOMPLETNÍ CENÍK ROŠTŮ PURTEX

Můžete zde najít různé typy roštů, pokud byste měli zájem o rozšířenou nabídku neváhejte nás kontaktovat.

NÁBYTEK Z MASIVU

Nábytek z masivu je – kromě nás samých – to základní, co vytváří životní pocit v našem bytě nebo v našem domě. S dřevěným nábytkem v bytě nebo v domě trávíme velké množství času, právě nábytek spoluvytváří celkovou atmosféru místnosti a celého bytu či domu. Proto je důležité vybrat si nábytek, který nám bude vyhovovat a budeme se v něm cítit dobře.

Luxusní nábytek za skvělou cenu

Nábytek, který si vybereme, s námi bude dlouho, nejenom několik dnů. A bude podstatně spoluvytvářet prostředí, ve kterém budeme mít svůj domov. Proto není na škodu výběru nábytku věnovat nejméně několik dnů a při výběru nespěchat. Vyplatí se to. Stejně jako se většinou vyplatí peníze „navíc“ do koupě nábytku investované. Budeme to my, kdo bude v nábytku, který si koupíme, bydlet, ne někdo cizí. Právě my budeme spát v postelích, které jsme si vybrali, vařit a jíst v kuchyni, kterou jsme si zvolili, ukládat šaty do skříně, kterou jsme zaplatili, a usedat do křesla, které jsme si přáli mít.

Z kvalitního masivu vyrábíme komody, skříňky, noční stolky, kancelářský nábytek i mnoho dalších druhů nábytku pro Váš domov či kancelář.

Nábytek z masivu na objednávku

Naše truhlářství vyrábí nábytek z masivu na zakázku. Výrobek můžeme vyrobit v jakékoli velikost i z různých materiálů (masiv, lamino, dýha nebo kombinace těchto materiálů), materiály lze namořit do jakýchkoli odstínů dle Vašeho přání.

V sekci obchodu s nábytkem naleznete:

Komody, skříňky z masivu

Stolky pod TV z masivu

Noční stolky masivu

Koupelnový nábytek z masivu

Obývací stěny z masivu

Psací stoly z masivu

Další ukázky nábytku naleznete v sekci UKÁZKY PRACÍ NÁBYTKU Z MASIVU.