Zobrazení: 2616

Matrace Vario

2 490,- Kč - 3 370,- Kč
Dostupnost: 5 týdnů

Povinná položka

 

Informace o produktu

Druh materiálu

  • Trimtex
  • Aloe Vera
  • Green First
  • Medilux

Standardní rozměr: 195x80, 195x85, 195x90, 200x80, 200x90 cm

Dodáváme také ve velikostech 200x140, 200x160, 200x180

Uvedené ceny jsou za výšku s potahem 13 cm (další velikosti 14, 15 a 16 cm jsou za příplatek - info emailem nebo po telefonu)

Oboustranná sendvičová matrace se sedmizónovou profilací na jedné straně a hladkou deskou ze studené pěny na straně druhé.

Sedmizónová profilace zaručuje uživateli lepší prokrvení pokožky a snadnější regeneraci unavených svalů.

Strana ze studené pěny disponuje velmi dobrou elasticitou a díky otevřené buněčné struktuře vysokou prodyšností, což přispívá k ideálnímu teplotnímu komfortu uživatele.

Střed matrace je tvořen z pojeného polyuretanu, který poskytuje matraci přirozenou tuhost.

Vyrábíme na přání zákazníka, a proto jsou ceny jen orientační. Každý výrobek musí být zaměřen a kalkulován individuálně.

MATRACE

Matrace jsou klíčový prvek pro Vaše pohodlné spaní. Doporučujeme matraci pečlivě vybírat a pokud možno určitě předem vyzkoušet. Do našich postelí z masivu si můžete vybrat i tyto postelové rošty.

Sendvičové matrace Altea, Brava a Comfort jsou u nás nejoblíbenějšímí matracemi, proto jim zákazníci dávají přednost více jak v 90 %.

Matrace PURTEX - Český výrobce matrací

KOMPLETNÍ CENÍK MATRACÍ PURTEX

Společnost PURTEX je předním českým výrobcem zdravotních matrací, pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny.

Kromě PUR matrací vyrábí například matrace z pěnové pryže s podílem přírodního latexu, pružinové matrace, taštičkové matrace a jiné.
Používá výhradně materiály testované a certifikované dle mezinárodní normy ÖKO-TEX.

Na potahy matrací používají potahové materiály až do objemové hmotnosti 1500 g/m2.
K lepení jednotlivých dílů matrací používají tavná lepidla.

Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004 .

Potahové materiály

s vysokou objemovou hmotností zajišťují silnou a vzdušnou separační vrstvu mezi lidským tělem a jádrem matrace, brání pronikání tělesné vlhkosti do jádra matrace a snižují riziko rozvoje nežádoucích mikrobiologických procesů v jádru matrace (plísně, hniloby).

Lepidla

založená obvykle na bázi termoplastických polymerů nebo prepolymerech polyuretanů. Neobsahují žádná rozpouštědla, jsou hygienicky a zdravotně nezávadná a nezatěžují životní prostředí.


Matrace AHORN

Kvalitu spánku lze ovlivnit výběrem vhodné matrace. Správná volba matrace přispívá k ideální podpoře páteře v jejím přirozeném anatomickém tvaru, při kterém dochází k regeneraci organismu.
Kvalitní matrace dokáže přesně kopírovat tlak těla na lůžku a přispívá ke klidnému a zdravému spánku. Matrace od firmy AHORN právě tuto kvalitu nabízí.

Kašlete, kýcháte nebo se dusíte, když večer ulehnete do postele?

Víte, že při spánku jste v přímém kontaktu s matrací, která obsahuje plno dráždivých alergenů, jako prach, bakterie a roztoče? Výskyt alergenů a nepříjemné projevy alergií můžete omezit správným výběrem matrace.

Firma Ahorn v nové kolekci matrací myslí také na alergiky. Představujeme Vám latexové matrace, které jsou správnou volbou pro alergiky na prach a roztoče.

Latexové matrace

  • minimalizují výskyt nežádoucích roztočů a mikroorganismů
  • mají výbornou prodyšnost díky odvětrávacím kanálkům
  • spolu s lamelovým roštem umožní posteli dýchat a omezí zadržování roztočů v posteli

V naší nabídce můžete vybírat mezi latexovými matracemi v různých provedeních, v různé tvrdosti a pro různé potřeby.


Matrace JO-MOLMAT

Společnost JO-MOLMAT s.r.o. se zabývá zpracováním polyuretanových pěn a výrobou matrací. Nabízí širokou škálu pěn, které nacházejí své uplatnění především v nábytkářském a obalovém průmyslu. Dle přání zákazníka zpracováváme pěny na požadované rozměry.


Uvedené ceny u jednotlivých matrací jsou uvedeny za nejmenší výšku.

Ceny atypických rozměrů - jako nejbližší větší rozměr.