Zobrazení: 6366

Dveře interiérové Hall 4

13 050,- kč - 36 600,- Kč
Dostupnost: 5 týdnů

Povinná položka

 

Informace o produktu

Druh materiálu

  • masiv borovice
  • masiv buk
  • masiv dub
  • masiv smrk
  • masiv jasan

Nejpoužívanější materiál: masiv borovice, buk nebo dub

Dveře se dodávají včetně masivní zárubně, obložek, kování

Povrchová úprava: moření, lak dle vzorníku

Dodací lhůta OD 4 DO 7 TÝDNŮ dle náročnosti

Záruka - 24 měsíců

Vyrábíme na přání zákazníka, a proto jsou ceny jen orientační. Každý výrobek musí být zaměřen a kalkulován individuálně.

Naše realizace dveří

DVEŘE DŘEVĚNÉ

Vyrábíme a renovujeme dřevěné vchodové a interiérové dveře a zárubně kvalitně a za výbornou cenu.

V naší firmě si můžete objednat dveře na míru.

Dřevěné dveře z našeho truhlářství vynikají prvotřídním použitým materiálem - masiv borovice, masiv dub, masiv buk, masiv smrk, masiv jasan. Dřevo dodáváme své a dřevo si sami sušíme. Naše dveře vynikají detailním a kvalitním zpracováním a délkou životnosti. Nabízíme jak interiérové dveře, tak vchodové dveře, obložky i renovaci dveří.

Výroba, použitý materiál, povrchová úprava dveří.

Vzorník venkovních vodou ředitelných laků.

Dveře vchodové dřevěné

Dřevěné vchodové dveře z našeho truhlářství vynikají prvotřídním použitým dřevem - masiv borovice, masiv dub, masiv buk, masiv smrk, masiv jasan, dřevo dodáváme své (možnost zakoupení), dřevo si také sami sušíme. Vchodové dveře, které vyrábíme vynikají detailním a kvalitním zpracováním i životností díky povrchové úpravě odolné venkovním vlivům.

Dveře interiérové dřevěné

Dřevěné interiérové dveře z našeho truhlářství vynikají prvotřídním použitým materiálem - masiv borovice, masiv dub, masiv buk, masiv smrk, masiv jasan, dřevo dodáváme své (možnost zakoupení), dřevo si sami sušíme. Naše interiérové dřevěné dveře vynikají detailním a kvalitním zpracováním i délkou životnosti. Interiérové dveře z dřevěného masivu Vám můžeme zhotovit pochopitelně i na míru dle Vašeho přání.

Dřevěné dveře na jakýkoli způsob

V naší nabídce najdete již vyrobené typové domovní vchodové dveře, ale vyrábíme také dřevěné vchodové dveře na míru. Ať už už je použijete jako hlavní vstupní dveře do domu nebo bytu nebo jako vedlejší venkovní dveře na terasu. Zvládneme také repliky historických dveří, dvoukřídlé dveře, plné i prosklené, vchodové dveře s obloukem (kulaté), kazetové dveře v jakékoli dostupné barvě či odstínu.

Nejčastější rozměry dveří:

  • 70 cm
  • 80 cm
  • 90 cm

S výběrem Vám rádi poradíme.

NÁBYTEK Z MASIVU

Nábytek z masivu je – kromě nás samých – to základní, co vytváří životní pocit v našem bytě nebo v našem domě. S dřevěným nábytkem v bytě nebo v domě trávíme velké množství času, právě nábytek spoluvytváří celkovou atmosféru místnosti a celého bytu či domu. Proto je důležité vybrat si nábytek, který nám bude vyhovovat a budeme se v něm cítit dobře.

Luxusní nábytek za skvělou cenu

Nábytek, který si vybereme, s námi bude dlouho, nejenom několik dnů. A bude podstatně spoluvytvářet prostředí, ve kterém budeme mít svůj domov. Proto není na škodu výběru nábytku věnovat nejméně několik dnů a při výběru nespěchat. Vyplatí se to. Stejně jako se většinou vyplatí peníze „navíc“ do koupě nábytku investované. Budeme to my, kdo bude v nábytku, který si koupíme, bydlet, ne někdo cizí. Právě my budeme spát v postelích, které jsme si vybrali, vařit a jíst v kuchyni, kterou jsme si zvolili, ukládat šaty do skříně, kterou jsme zaplatili, a usedat do křesla, které jsme si přáli mít.

Z kvalitního masivu vyrábíme komody, skříňky, noční stolky, kancelářský nábytek i mnoho dalších druhů nábytku pro Váš domov či kancelář.

Nábytek z masivu na objednávku

Naše truhlářství vyrábí nábytek z masivu na zakázku. Výrobek můžeme vyrobit v jakékoli velikost i z různých materiálů (masiv, lamino, dýha nebo kombinace těchto materiálů), materiály lze namořit do jakýchkoli odstínů dle Vašeho přání.

V sekci obchodu s nábytkem naleznete:

Komody, skříňky z masivu

Stolky pod TV z masivu

Noční stolky masivu

Koupelnový nábytek z masivu

Obývací stěny z masivu

Psací stoly z masivu

Další ukázky nábytku naleznete v sekci UKÁZKY PRACÍ NÁBYTKU Z MASIVU.