Postel z masívu – záruka kvality

Výhody postele z masivu

Největším nedostatkem velkovýroby je kvalita. Postele vyráběné sériově mají nízkou životnost. Špatná technologie výroby. Podřadný materiál, z kterého jsou postele vyráběné. Na druhou stranu zakázková výroba slibuje kvalitu a dlouhou životnost. Díky tomu nebudete muset investovat do nové postele každé dva roky, ale pouze jednou za život.

Jednolůžková postel z masivu

Kvalitní jednolůžková postel z masivu s úložným prostorem. To je postel Kordula. Jistota, spolehlivost a kvalitní spaní. Elegantně řešený design a jasně daná pravidla – když už postel, tak tu nejlepší. Rohová postel s dřevěnou zábranou. Nejvhodnější umístění je u zdi. Dodávána v rozměru 80x200 nebo 90x200. Lze se domluvit i na atypických rozměrech. K posteli si lze pořídit noční stolek odpovídajícího stylu. Postel je vhodná i pro dospívající dítě.

Jednolůžková postel Kordula

 

Manželská postel z masivu

Dvoulůžková postel Karolína dodá vašemu manželství solidnost a pevné vazby. Design postele je umírněný a přesto nesmírně elegantní. Nejoblíbenější dvoulůžková postel z masivu je pak postel Konstantina. Úložný prostor řešený formou zásuvek nejen okouzlí, ale splní i svůj účel. Krása plus užitečnost. To dělá z dvoulůžkové postele Konstantina hit.

Dvoulůžková postel KarolínaNepodceňujte kvalitu spánku. Postel z masivu je její zárukou. A hlavně – naše produkce není sériová. Lze se s námi domluvit na podrobnostech, přáních. Lze si dohodnout jiné rozměry. My jsme tu pro vás, ne vy pro nás, jako je tomu u velkovýroby.

Luxusní postel Konstantina

Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 724 092 107 , Všechny kontakty