Zajímavosti

 • Rohová lavice zvětšuje opticky prostor

  Rohová lavice zvětšuje opticky prostor

  V každé domácnosti je potřeba stůl, u kterého se sejde celá rodina a poobědvá, navečeří se. Ale představte si místnost. Kam dát stůl a židle? A kolik to zabere místa? Židle se při odsouvání od stolu nesmí dotknout zdi. Zároveň ale stůl s židlemi nesmí překážet plynulému provozu domácnosti. Zakopávat o židle, když běžíte zvednout telefon? To je skutečně nepraktické.
 • Jaký nábytek do nově zařizovaného bytu

  Jaký nábytek do nově zařizovaného bytu

  Stěhujete se do lepšího? Chystáte se postavit na vlastní nohy? Nový život byste měli začít z gruntu v novém. Proč? Získáte potřebnou sebejistotu a hlavně, zařídíte si vše po svém. Nikdo vám do toho nebude mluvit. Konečně! Co si můžete vybrat?
 • Příjemné posezení na zahradě

  Příjemné posezení na zahradě

  Zahradní nábytek je důležité vybírat pečlivě. Protože právě zahradní nábytek musí být nesmírně odolný. Musí být schopný vzdorovat klimatickým podmínkám, aniž by jej to výrazně poškodilo. Proto je dobré, všimnout si při výběru i záruky, kterou výrobce na zahradní nábytek nabízí. Pokud narazíte na záruku jedné sezóny, dejte ruce pryč. Takový nábytek je, dá se říct, jednorázový. Po jednom létě a několika vydatných deštích se vám rozpadne pod rukama.
 • A dobrou chuť, pokud zrovna obědváte!

  A dobrou chuť, pokud zrovna obědváte!

  Pamatujete si toto rozloučení z pořadu Volejte řediteli? Pravidelně jej slyšeli lidé, kteří měli jídelnu v obývacím pokoji. Hezky spojenou s kuchyní, aby viděla na novinky z televize i paní domu. Ano, někde je prostor pro jídelní stůl řešený výborně. Je na dosah z kuchyně. A vůbec nejlepší je, pokud je z jednoho místa u stolu dobře vidět prakticky do všech koutů bytu. Ovšem takový mistrovský kousek se architektům podaří málokdy. Nuže, pojďme se podívat na problematiku jídelních stolů a jejich umístění.
 • Zaujalo vás na Facebooku - dveře Amadeus

  Zaujalo vás na Facebooku - dveře Amadeus

  Nebojíme se žádné výzvy. Pokud můžeme stvořit něco krásného, něco, co skutečně zaujme, jdeme do toho naplno. Přišla nám zakázka na nové dřevěné venkovní dveře. Řeknete si – brnkačka, stlouct pár prken k sobě, vmontovat kliku. Ne, ne a ne. Když jde udělat věc s ohledem na estetiku věci, jde vše stranou.
 • Postel z masívu – záruka kvality

  Postel z masívu – záruka kvality

  Minimálně jednu třetinu svého života strávíme ve spánku. Regenerace sil a energie na zbylé dvě třetiny života. A právě tu jednu třetinu bychom neměli podceňovat. Čím více je kvalitní, o tolik budou kvalitnější i další dvě třetiny. Důvod je jasný, aby člověk vyhrával své životní boje, musí být silný a plný nezlomné energie.
 • Zaujalo vás na Facebooku - kuchyň Varios

  Zaujalo vás na Facebooku - kuchyň Varios

  Moderní, dokonale funkční a příjemná pro běžný provoz. Zakázka na výrobu celé kuchyně nepřichází každý den. A pokud přijde, vrhneme se do práce s nadšením, protože můžeme ukázat, co v nás je. Co umíme. Můžeme se „blejsknout“. Základ pro nás je kvalita.
 • Architektura a design, to je studio HABE

  Architektura a design, to je studio HABE

  Studio HABE s.r.o. se snaží naplnit nejnovější trendy v designu architektoniky. Vznik studia se datuje již k roku 1992, kdy bylo založeno jako tvůrčí sdružení architektů a pedagogů pražské uměleckoprůmyslové školy. Jako motto si zvolili zakladatelé jasné – „Smyslem architektury je, konec konců, vybudovat užitečný interiér.“ Těmito slovy se studio HABE řídí úzkostlivě doposud. Ano, architektura by měla lahodit oku, ale nikoliv na úkor užitnosti prostoru.
 • Dřevěné schody na míru

  Dřevěné schody na míru

  Každý dům má své osobité kouzlo. Kouzlo, které si člověka podmaní. Nemalou měrou k tomu přispívá dřevo. Dřevo, které prostor zahřívá, dělá jej útulným, pohodlným. Už jen když si představíte železné, betonové a dřevěné schody. Které jsou více domácí? Více příjemné? Ty dřevěné, že? Železo i beton jsou příliš chladný materiál. Nemluvě o dalších materiálech používaných k výrobě schodů.
 • Dřevěné dětské postele - dejte dětem, co budou mít rádi

  Dřevěné dětské postele - dejte dětem, co budou mít rádi

  První zoubky začínají vypadávat, dítě zahodilo dudlík, protože ten je přeci pro mimina a ono už chce být bráno jako velké. Je čas vyměnit i dětskou postýlku. A při jejím výběru je potřeba dát si velký pozor. Kvalitní dětská postel musí dítěti donést skutečný odpočinek, účinnou regeneraci svalstva. Páteř potřebuje rovnoměrnou oporu matrace. Berte to jako prevenci, díky které dítě nebude muset v dospělosti navštěvovat ortopedickou ordinaci. Kvalitní spánek = spokojený a zdravý život.
Celkem záznamů: 16
|< << 1 2 >> >|
Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 724 092 107 , Všechny kontakty