POSTELE Z MASIVU

Vyrábíme kvalitní dřevěné postele za dobré ceny

Naše dřevěné postele z masivu vyrábíme z kvalitního, výběrového masivního dřeva české produkce - převážně buku, dubu, borovice, méně již ze smrku. Dřevo si sami přírodně a pomalu sušíme a to Vám zaručí dlouhodobou životnost postele a zároveň dostupnou cenu. Výroba postelí se vyznačuje vysokou kvalitou řemeslného zpracování a snadnou montáží. Postele vyrábíme na míru, nebo jako standardní modely z naší nabídky.

 

Postel z masivu Aida - oblíbená masivní postel

Povrchovou úpravu postelí provádíme moderními pouze ekologickými, vodou ředitelnými laky a vosky. Tato povrchová úprava je odolná vůči vlhkosti, oděru a poškrábání. Zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva.

Na přání lze postel namořit do různých odstínů nebo je možné ji dodat bez povrchové úpravy pro možnost vlastního namoření. Oblíbená je například bílá barva postele. Každá postel může být vybavena úložným prostorem různého typu, který je možné doobjednat.

 

Pevný rošt v ceně a matrace za výhodnou cenu

Naše ceny jsou konečné a postele již obsahují pevný rošt.  Mnoho našich zákazníků si postele z masivu pořizuje včetně matrace, které také levně nabízíme. Využijte této zajímavé slevy pro Váš prospěch.

 

Dřevo je materiál, který vydrží. Zvlášt extra silný masiv

Vzhledem k tomu, že v posteli trávíme třetinu svého života (někdo i více :-) věnujte při výběru postele dostatečnou pozornost, tak aby čas v ní strávený byl příjemně prožitý. Masiv o dostatečné tloušťce Vám zajistí dlouhou životnost a tuhost postele. Pokud si nevíte rady zavolejte nám rádi pomůžeme s výběrem. Nově jsme do našeho sortimentu zařidili i kvalitní a cenově dostupné matrace za výhodné ceny od českého výrobce postelí z masivu.

Postele z masivu vyrábíme na míru dle přání zákazníka, takže každá postel je originální. Můžete si přinést návrh vaší postele, či fotografii a my Vám postel vyrobíme na zakázku dle Vašeho přání. Vyrobíme Vám třeba také postel s přistýlkou. Samozřejmě máme v databázi celou řadu typizovaných postelí, ze kterých si můžete vybrat.


Jak vybrat správnou postel

Obecně lze říci, že velikost postele záleží na velikosti člověka a prostoru, který má k dispozici. Dělka postele by měla být stanovena minimálně na délku člověka a rozšířena o patní prostor což je vzdálenost cca 20-25cm. Šířku postele můžeme stanovit dle potřeby. Jednolůžková postel obvykle má šíři 90 x 200 cm, manželské postele 140 x 200 cm, 160 x 200 cm nebo 180 x 200 cm. Výška postele je důležitá hlavně z hygienických důvodů a pohybuje okolo 45-55 cm. Pro seniory doporučujeme zvýšené postele. Délka postele může být i 220 nebo 240 cm.

Důležitá je rovněž tloušťka materiálu, ze které je postel vyrobena. Asi nikdo nechce, aby při sebemeším pohybu vrzala a skřípala. Naše postele jsou masivní. Jsou vyrobeny tak, aby byly pevné a stabilní. Nejlevnější postele z masivu, které nabízejí různé akce u nás nehledejte.

Ukázky postelí a jejich provedení v naleznete v rozsáhlé fotogalerii postelí, kterou nestále rozšiřujeme.

 

Jednolůžkové postele

Manželské postele

Postele s úložným prostorem

Patrové a vyvýšené postele

Dětské postele

Dřevěná patra

 

DOPRAVA: Naše postele Vám levně dovezeme firmou Toptrans dle jejich sazebníku (cca 600,-Kč až 1 000,-Kč po celé ČR) nebo našimi vozy 10,-Kč/km  + montáž postele 600 -700,-Kč, případně se můžete postel vyzvednou u nás v truhlářství.

 

Orientační vzdálenosti do Velkých Hamrů

Praha ...... 116 km

Liberec ......  36 km

Brno ........ 314 km

Ostrava..... 360 km

Plzeň ........ 200 km

Olomouc ... 233 km

Pardubice ... 126 km

Hradec Králové ... 103 Km

 

 

1
60000

Celkem záznamů: 400
|< << 1 2 3 4 5 >> >|
Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 724 092 107 , Všechny kontakty