Dětská postel vláčková Maxík

Dostupnost: Více než 5 týdnů
Skladem: 0 ks
Cena bez DPH:
35 239,67 Kč
Cena vč. 21.0% DPH:
42 640,00 Kč
Varianty
Počet kusů ks

Vláčková postel - Maxík:

Modelová železnice je vhodná pro kluky i holky přibližně od osmého roku dítěte. Digitální modelová železnice je na rozhraní dětské hračky a hobby modelu.

Při větším zájmu o tento druh zábavy je zde velká možnost získání širokého záběru znalostí i manuálních dovedností. (tím chci říci, že to není jenom hra, hračka, ale předpokládá se i studium okolo železnice a např. i programování. Dále zcela jistě rozvíjí manuální zručnost při práci s modely . Moje formulace vyznívá nesrozumitelně a možná není zcela jisté, co tím vlastně chce autor říci)

 

Digitální železnice obecně:

Digitální železnice je napájena ze střídavé sítě 220V. Příkon modelu železnice je zanedbatelný.

K ovládání digitální železnice se používá digitální myš, která umožňuje nezávisle ovládat  i vlaky jedoucí po shodné koleji ( v případě naprogramované rozdílné ovládací adresy).

Myší se snadno ovládají jednotlivé výhybkové přestavníky či jednotlivé mašiny,  vlakové soupravy. Myší se i ovládají dílčí nadstandardní funkce.

Modelová železnice může být vystavena tak, aby byla celá počítačově řízena

 

Dodávka modelu železnice  obsahuje:

1.       Standardizovanou postel o rozměrech 200x90 cm, výška 44 cm bez matrace - dekor borovice nebo dub (popřípadě dekor podle požadavku zákazníka)

2.       Šuplík postele obsahuje modelovou železnici ve variantě Lokálka nebo Expres

3.       Modelová železnice obsahuje jednu vlakovou soupravu s nákladními vagónky a kompletní digitální ovládání chodu mašiny a přestavníků výhybek.

 

Digitální železnice  - varianta LOKÁLKA:

Standardizovaná postel o rozměrech 200 x 90cm, výška 44 cm bez matrace vyrobená z masivu s pevným roštem.

Dekor borovice.

V případě zakázkové výroby lze dekor přizpůsobit potřebám zákazníka.

Postel se dodává bez matrace, peřin a povlečení. V šuplíku postele je umístěna modelová železnice.

 

Popis digitální modelové železnice ve variantě LOKÁLKA:

Výška šuplíku je 31 cm. Šuplík má na přední straně dvě kovová madla pro snadnou manipulaci. Železnice v šuplíku je vyrobena tak, aby bez problémů zajížděla pod postel. Šuplík má 4 pevná kolečka na spodní straně dna šuplíku, která umožňují snadný pojezd. Šuplík lze ke hře používat i zcela mimo postel. Šuplík musí být na dosah zásuvce  na 220V.

Model železnice je sestaven ze dvou nezávislých okruhů ovládaných samostatně. Při výrobě bylo použito 62 jehličnanů ve výšce 4 - 12 cm a 28 listnáčů ve velikosti 4-12 cm. V modelové krajině jsou nepravidelně rozmístěny křoviny. Všechny použité stromečky jsou pouze umělá dekorace, která nevyžaduje žádnou údržbu.

 

Každý okruh má dvě samostatně ovládané výhybky před nádražím. Na kolejišti jsou tři tunely, tři plastové horské domy, falešné horské jezero bez pravé vody. Za nádražím je překlenovací železniční most přes imaginární přítok k jezeru. Kolejiště obsahuje síť silnic a cest nepravidelně rozmístěných po modelové krajině.

 

Digitální železnice  - varianta EXPRES:

Standardizovaná postel o rozměrech 200 x 90cm, výška 44 cm bez matrace - vyrobená z masivu s pevným roštem.

Dekor dub.

V případě zakázkové výroby lze dekor přizpůsobit potřebám zákazníka.

Postel se dodává bez matrace, peřin a povlečení. V šuplíku postele je umístěna modelová železnice.

 

Popis digitální modelové železnice ve variantě EXPRES:

Výška šuplíku je 31 cm. Šuplík má na přední straně dvě kovová madla pro snadnou manipulaci. Železnice v šuplíku je vyrobena tak, aby bez problémů zajížděla pod postel. Šuplík má 4 pevná kolečka na spodní straně dna šuplíku, která umožňují snadný pojezd. Šuplík lze ke hře používat i zcela mimo postel. Šuplík musí být na dosah zásuvce  na 220V.

 

Model železnice je sestaven ze dvou vzájemně propojených  okruhů.

Při výrobě bylo použito 34 jehličnanů ve výšce 4 - 13 cm a 15 listnáčů ve velikosti 4-13 cm. Dále jsou v modelové krajině nepravidelně rozmístěny křoviny. Všechny použité stromečky jsou pouze umělá dekorace, která nevyžaduje žádnou údržbu.

V kolejišti bylo použito 8 výhybek a 8 přestavníků.

Každý okruh má dvě samostatně ovládané výhybky před nádražím. Na kolejišti jsou dva  tunely na vnějším okruhu, plastový horský  statek,  plastovou horskou chatu,  plastouvou průmyslovou zónu (pila).

Od nádraží vede síť silnic a cest propojujících jednotlivá stavení.

Součástí nádraží je i technická (služební) kolej umožňují například odstavení vagonů. Vedle služební koleje je i technická budova.

 

Vláčkové poste byly představeny na výstavě Model a Hobby v roce 2012 v Letňanech a byly oceněny zlatou plaketou  výrobek roku 2012/2013.

Zakázková výroba vlakového kolejiště umístěného do úložného prostoru postele je zcela manuální.  Proto je nutné si uvědomit, že i přes veškerou vynaloženou snahu nemusí vyrobený produkt  zcela přesně odpovídat vystavenému či nafocenému vzoru. Každý výrobek je tímto jedinečný originál, který je možné  přizpůsobit  požadavkům zákazníka.

Výroba ( výstavba) vlakového kolejiště včetně výroby postele trvá přibližně 7 týdnů.

 

VIDEO VLÁČKŮ

 

Poptat

Poptávka - produkt
* Povinné pole

Související produkty

Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 724 092 107 , Všechny kontakty