Patrové postele

Dřevěné patrové postele a palandy z masivu jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva, převážně borovice, buku a dubu. Vyznačují se vysokou kvalitou řemeslného zpracování a snadnou montáží. Povrchová úprava je prováděna ekologickými, vodou ředitelnými laky. Lak je odolný vůči vlhkosti, oděru a poškrábání. Zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva. Je zdravotně nezávadný. Stabilní konstrukce zaručuje dlouhu životnost a bezpečnost Vašich blízkých.

Co je důležité

Patrovou postel většinou pořizujeme pro děti a tak je důležitá stabilní konstrukce a kvalitní opracování, tak aby se nikdo nezranil. Patrová postel Vám ušetří místo a zároveň může poskytnout stejně kvalitní prostor pro spánek stejně, jako jednolůžko či dvojlůžko. Patrové postele mohou být doplněny různými doplňky například skluzavkou a vybaveny úložným prostorem.


Na přání lze postel namořit do různých odstínů nebo dodat bez povrchové úpravy pro možnost vlastního namoření. Každá postel může být vybavena různými typy úložného prostoru.

 

Patrové postele z masivu vyrábíme na míru dle přání zákazníka, takže každá postel je originál.

 

V sekci obchod naleznete detailnější popis jednotlivých výrobků

Jednolůžkové postele - Dvoulůžkové postele - Dětské postele - Dřevěná patra - Postele s úložným prostorem - Postele pro seniory

 

Celková nabídka postelí je ve fotogalerii postelí z masivu.

1
50000

Celkem záznamů: 24
|< << 1 2 >> >|
Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 724 092 107 , Všechny kontakty