NÁBYTEK Z MASIVU

Nábytek z masivu je – kromě nás samých – to základní, co vytváří životní pocit v našem bytě nebo v našem domě. S dřevěným nábytkem v bytě nebo v domě trávíme velké množství času, právě nábytek spoluvytváří celkovou atmosféru místnosti a celého bytu či domu. Proto je důležité vybrat si nábytek, který nám bude vyhovovat a budeme se v něm cítit dobře.

Luxusní nábytek za skvělou cenu

Nábytek, který si vybereme, s námi bude dlouho, nejenom několik dnů. A bude podstatně spoluvytvářet prostředí, ve kterém budeme mít svůj domov. Proto není na škodu výběru nábytku věnovat nejméně několik dnů a při výběru nespěchat. Vyplatí se to. Stejně jako se většinou vyplatí peníze „navíc“ do koupě nábytku investované. Budeme to my, kdo bude v nábytku, který si koupíme, bydlet, ne někdo cizí. Právě my budeme spát v postelích, které jsme si vybrali, vařit a jíst v kuchyni, kterou jsme si zvolili, ukládat šaty do skříně, kterou jsme zaplatili, a usedat do křesla, které jsme si přáli mít.

Z kvalitního masivu vyrábíme komody, skříňky, noční stolky, kancelářský nábytek i mnoho dalších druhů nábytku pro váš domov či kancelář.

 

Nábytek z masivu na objednávku

Naše truhlářství vyrábí nábytek z masivu na zakázku z různých materiálů (masiv, lamino, dýha nebo kombinace těchto materiálů), materiály lze namořit do jakýchkoli odstínů.

 

V sekci obchodu s nábytkem naleznete:

- Komody, skříňky z masivu

- Stolky pod TV z masivu

- Noční stolky  masivu

- Koupelnový nábytek z masivu

- Obývací stěny z masivu

- Kancelářský nábytek z masivu

 

Další ukázky nábytku naleznete v sekci FOTOGALERIE NÁBYTKU Z MASIVU.

 

 

U všech produktů (ať už mají napsané rozměry nebo ne) VYRÁBÍME NA ZAKÁZKU, proto můžeme produkt vyrobit v jakékoli velikosti. Prosíme, aby jste se zbytečně neptali na rozměry. Děkujeme!

1
80000

Celkem záznamů: 272
|< << 1 2 3 4 5 >> >|
Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 724 092 107 , Všechny kontakty