Nábytek z masivu

 

Nábytek je – kromě nás samých – to základní, co vytváří životní pocit v našem bytě nebo v našem domě. S nábytkem v bytě nebo v domě trávíme velké množství času, právě nábytek spoluvytváří celkovou atmosféru místnosti a celého bytu či domu. Proto je důležité vybrat si nábytek, který nám bude vyhovovat a budeme se  v něm cítit dobře.

Nábytek, který si vybereme, s námi bude dlouho, nejenom několik dnů. A bude podstatně spoluvytvářet prostředí, ve kterém budeme mít svůj domov. Proto není na škodu výběru nábytku věnovat nejméně několik dnů a při výběru nespěchat. Vyplatí se to. Stejně jako se většinou vyplatí peníze „navíc“ do koupě nábytku investované. Budeme to my, kdo bude v nábytku, který si koupíme, bydlet, ne někdo cizí. Právě my budeme spát v postelích, které jsme si vybrali, vařit a jíst v kuchyni, kterou jsme si zvolili, ukládat šaty do skříně, kterou jsme zaplatili, a usedat do křesla, které jsme si přáli mít.

Naše truhlářství vyrábí nábytek na zakázku z různých materiálů (masiv, lamino, dýha nebo kombinace těchto materiálů), materiály lze namořit do jakýchkoli odstínů.

 

V sekci obchod naleznete:

Komody, skříňky

Stolky pod TV

Noční stolky

Koupelnový nábytek

Obývací stěny

 

 

Celkem záznamů: 316
|< << 3 4 5 6 7 >> >|
Potřebujete poradit? Zavolejte nám: 724 092 107 , Všechny kontakty